Zoeken

Leerling die docent in Ouarzazate mishandelde blijft in de gevangenis

16 november 2017 - 21:10 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De 17-jarige leerling die een tweetal weken geleden een leraar in een middelbare school in Ouarzazate ernstig had mishandeld blijft in de gevangenis.

De rechtbank ban Eerste aanleg heeft begin deze week geweigerd hem voorwaardelijk vrij te laten.

Het proces van de tiener begon dinsdag. De jongen was zelf niet aanwezig. Zijn vader had zijn voorwaardelijke vrijlating gevraagd en oordeelde dat zijn zoon "het slachtoffer was van het onderwijssysteem".

De tiener had zijn leraar ernstig mishandeld na een woordenwisseling. Ondanks de pogingen van zijn klasgenoten om hem te kalmeren bleef hij het slachtoffer klappen geven. De scene werd gefilmd en op internet gedeeld. De politie startte daarop en onderzoek en wist de dader en het slachtoffer te identificeren.

Lees meer

Leerling die docent mishandelde in Ouarzazate cel in

De beelden schokten in Marokko. De 17-jarige leerling die een leerkracht op de Sidi Daoud middelbare school in Ouarzazate heeft mishandeld, zit in de gevangenis.

Jongen die leerkracht mishandelde in Ouarzazate veroordeeld

Mohammed K., de 17-jarige jongen die een leerkracht ernstig had mishandeld in Ouarzazate, werd dinsdag tot een gevangenisstraf veroordeeld.

Opnieuw lerares slachtoffer mishandeling in Marokko

Het is de tweede keer in een week tijd dat een lerares in een school in Marokko wordt mishandeld. De jonge dader werd door de politie gearresteerd.

Kind (7) door docent aangevallen in Fkih Bensaleh

Een docent in het Marokkaanse Fkih Bensaleh wordt ervan verdacht een 7-jarige leerling te hebben mishandeld.

Opnieuw lerares zwaar mishandeld in Marokko

Geweld tegen het onderwijspersoneel komt steeds meer voor in Marokko. Een jonge lerares is eind vorige week met veel geweld door een onbekende aangevallen in Tiznit.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team