Zoeken

Leerling die docent mishandelde in Ouarzazate cel in

8 november 2017 - 13:50 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

De beelden schokten in Marokko. De 17-jarige leerling die een leerkracht op de Sidi Daoud middelbare school in Ouarzazate heeft mishandeld, zit in de gevangenis.

Volgens een verklaring van de Procureur generaal des Konings bij het Hof van Beroep in Ouarzazate werd de jongen op de jeugdafdeling van de lokale gevangenis opgesloten.

De jongen was zondag door de politie gearresteerd na de publicatie van een video op internet waarin te zien is hoe hij een docent in een klaslokaal klappen gaf. Ondanks de pogingen van zijn klasgenoten om hem te kalmeren bleef de jongen het slachtoffer in het gezicht slaan.

In de verklaring wordt tevens vermeld dat hij werd aangeklaagd voor geweld en beledigingen tegen een ambtenaar in functie.

Lees meer

Opnieuw lerares slachtoffer mishandeling in Marokko

Het is de tweede keer in een week tijd dat een lerares in een school in Marokko wordt mishandeld. De jonge dader werd door de politie gearresteerd.

Lerares door leerling met kapotte fles aangevallen (video)

Een lerares is woensdag rond 18 uur in Casablanca door een leerling met een gebroken fles aangevallen. De vrouw liep ernstige verwondingen op aan het gezicht.

Leerling die docente met kapotte fles aanviel veroordeeld

Het hof van beroep in Casablanca heeft de leerling die enkele weken geleden een lerares in de wijk Hay Mohammedi met een kapotte fles had aangevallen, veroordeeld.

Leerling die docent in Ouarzazate mishandelde blijft in de gevangenis

De 17-jarige leerling die een tweetal weken geleden een leraar in een middelbare school in Ouarzazate ernstig had mishandeld blijft in de gevangenis.

Docent die leerling met stok mishandelde in Tetouan geschorst

De leraar islamitische leer die enkele dagen geleden was gefilmd terwijl hij een leerling met een stok mishandelde in een school in Tetouan is geschorst.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team