21 juni 2022 - 21:20 - Cultuur
Laura Dern en Liam Hemsworth zijn in Marokko voor de opnames van een nieuwe romcom voor Netflix. De twee hebben besloten een pauze te nemen in Chefchaouen, in het noorden van Marokko.
Het koninkrijk blijft een bevoorrechte bestemming voor celebs uit de hele wereld. Dat is ook het geval voor de Hollywood-sterren Laura Dern en Liam Hemsworth.
Lees ook: Adil Rami met nieuwe vriendin op vakantie in Marrakech (foto)
Laura Dern is onder meer bekend van Jurassic Park en Jurassic World Dominion, waarin ze de rol van dokter Ellie Sattler speelt. Ze is samen met Liam Hemsworth, acteur van Hunger Games, in Marokko voor de opnames van de romantische Netflix-comedie "Lonely Planet".
Lees ook: Ellen DeGeneres op vakantie in Marrakech
De twee acteur deelden op hun Instagram accounts een foto waarop ze samen poseren in een straatje van Chefchaouen. Laura Dern publiceerde de foto met het bijschrift "Vakantie in Marokko". Liam Hemsworth schreef bij de foto "de release van Jurassic World vieren met mijn vriendin Laura Dern".
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken