26 juni 2023 - 10:00 - Sport
De Franse international Kylian Mbappé was de afgelopen dagen in Marrakech om uit te rusten en voor even de geruchten over zijn vertrek bij PSG te vergeten.
Kylian Mbappé en Eduardo Camavinga, twee grote namen van de Franse voetbal, waren samen op vakantie in de okerkleurige stad. Hun zonovergoten vakantie markeert een pauze in hun carrières.
Lees ook: Florentino Perez wil Achraf Hakimi niet bij Real Madrid... vanwege Mbappé
Toch zorgt het feit dat Kylian Mbappé samen met Camavinga, middenvelder van Real Madrid, op vakantie is, opnieuw voor veel vragen en voedt het de speculaties over de onzekere toekomst van Mbappé bij Paris Saint-Germain.
Lees ook: Mbappé, Messi, Neymar en Ramos steken draak met Achraf Hakimi (video)
Het duo is erin geslaagd om uit de schijnwerpers te blijven en deelde enkele ontspannende momenten met de broers Sofyan en Nordin Amrabat. Beelden van de spelers die van hun vrije tijd genieten zijn op sociale media gedeeld.
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt