22 januari 2024 , 14:30 - Saïd A. - Sport
De Franse international Kylian Mbappé heeft opnieuw gekozen voor Marrakech als vakantiebestemming. Hij arriveerde op zondag 21 januari op de internationale luchthaven van Marrakech, samen met vier vrienden, en verblijft in een luxe hotel in de wijk Hivernage.
Mbappé, die een goede band heeft met zijn Marokkaanse teamgenoot Achraf Hakimi, is een liefhebber van Marrakech, meldt Rue20. In juni 2023 verliet hij Frankrijk voor een zonnige vakantie in de Marokkaanse stad, ver weg van geruchten over een mogelijk vertrek bij PSG. Hij werd toen vergezeld door zijn landgenoot Eduardo Camavinga, middenvelder bij Real Madrid. In 2022 woonde hij ook het comedyfestival ’Marrakech du rire’ bij.
Lees ook: Achraf Hakimi en Kylian Mbappé lachen zich dood tijdens spel (video)
Marrakech wordt beschouwd als een unieke bestemming voor wereldberoemde persoonlijkheden uit verschillende sectoren, zoals sport, kunst en politiek. Zo vierde de Egyptische voetballer Mohamed Salah van Liverpool FC zijn 31e verjaardag in juni in Marrakech. Eerder bracht de Amerikaanse basketballegende Michael Jordan een bezoek aan de stad en uitte zijn bewondering voor het Dar El Bacha museul. Ook Oprah Winfrey, de bekende Amerikaanse televisie- en filmproducent en -presentatrice, genoot van enkele onvergetelijke vakantiedagen in Marrakech.
Alle EU-landen steunen officieel Marokkaanse Sahara
Brits meisje vermist in Marokko, door golf meegesleurd tijdens vakantie
Bilal Ould-Chikh wil weg uit Marokko
Door Mahfoud geredde zeventiger probeert vrouw te vermoorden in Brussel
Interpol-verdachte direct na landing in Marokko gearresteerd
Ultras Ittihad Tanger boycotten nieuw stadion
Bilal Ould-Chikh wil weg uit Marokko
Ultras Ittihad Tanger boycotten nieuw stadion
"Zorg dat je geen vrienden hebt zoals Mbappé": Eerbetoon aan Brahim Díaz valt verkeerd
Zware straf voor Saibari en Hakimi na bewogen Afrika Cup-finale
Marokkaanse Afrika Cup breekt internet
België of Marokko? Ajax-talent Rayane Bounida heeft gekozen!
Sofyan Amrabat onder het mes in Amsterdam
Juridische strijd barst los tussen Marokko en Senegal na finale