10 mei 2023 - 13:00 - Cultuur
Zanger Zak Abel was een van de artiesten die optraden tijdens het kroningsconcert van koning Charles III en koningin-gemalin Camilla in Westminster Abbey in Londen.
Afgelopen zondag werd er ter ere van de kroning van Charles III een gigantisch concert georganiseerd nabij Windsor Castle. Naast de koning en verschillende andere leden van de koninklijke familie, woonden meer dan 20.000 mensen het evenement bij. De Anglo-Marokkaanse zanger Zak Abel deelde het podium met hoofdacts Lionel Richie en Katy Perry. Ze zorgden samen voor een onvergetelijke avond door hun bekendste hits te zingen.
Lees ook: Prinses Lalla Meryem op kroning Charles III
Charles en Camilla werden dansend gespot toen Lionel Richie ’All Night Long’ zong. Andere leden van de koninklijke familie, waaronder prinses Charlotte (8) en prins George (9), zwaaiden met de Union Jack-vlag. Opvallend was vooral de afwezigheid van grote Britse sterren zoals Elton John, Ed Sheeran en Adele.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko