8 mei 2023 - 17:20 - Marokko
Tijdens de kroningsceremonie van koning Charles III en koningin-gemaal Camilla in de Westminster Abbey op zaterdag 6 mei, ontmoette de Israëlische president Isaac Herzog verschillende Arabische persoonlijkheden, waaronder prinses Lalla Meryem.
Er werd niets vrijgegeven over de uitwisseling tussen Lalla Meryem en Isaac Herzog. Naast de Marokkaanse prinses ontmoette de Israëlische president ook koning Abdullah II van Jordanië, kroonprins en premier van Bahrein Salman bin Hamad Al Khalifa, president van de Verenigde Arabische Emiraten Mohamed bin Zayed Al Nahyan, evenals de emir van Qatar, Sheikh Tamim bin Hamad Al Thani, en de kroonprins van Oman, Theyazin bin Haitham Al Said, wiens landen geen diplomatieke banden hebben met Israël.
Lees ook: Prinses Lalla Meryem op kroning Charles III
De religieuze kroningsceremonie van koning Charles III vond plaats in de Westminster Abbey in Londen en werd bijgewoond door leden van koninklijke families van over de hele wereld. Het evenement bestond uit vijf belangrijke onderdelen, met name de erkenning, de eed, de zalving, de investituur en kroning. In totaal woonden ongeveer 2000 buitenlandse leiders, royals, hoge ambtenaren, vertegenwoordigers van de civiele samenleving, enz. de ceremonie bij.
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI