10 oktober 2021 - 10:40 - Marokko
Alfonso Galobart, verre familielid van de Spaanse koninklijke familie, en zijn verloofde, Patrica Fabré, hebben Marrakech gekozen om hun bruiloft te vieren. Ruim 300 gasten uit de hele wereld zijn dit weekend in de rode stad om het trouwfeest bij te wonen.
Het trouwfeest begon zaterdag en duurt drie dagen, tot en met maandag. De bruidegom, Alfonso Galobart, is een neef van de graaf van Barcelona. Hij is de zoon van Jaime Galobart y Satrústegui en Giovanna Marone Cinzano de Borbón, kleindochter van de Spaanse koning Alfonso XIII.
Lees ook: Marokkaanse Lara Croft verloofd met Professor Green
Bronnen dicht bij de organisatie van de bruiloft bevestigden aan Vanitatis de aanwezigheid van ruim 300 gasten waaronder een groot aantal leden van de Spaanse koninklijke familie.
Alfonso en Patricia kozen Marrakech omdat ze "dol zijn op de stad," zeggen dezelfde bronnen. De gasten werden zaterdag in de Marokkaanse stad verwacht. Op zondag wordt een groot openlucht diner georganiseerd in de medina van Marrakech. Daarna zal er tot laat in de nacht worden gefeest.
Lees ook: Marokko leent 100 miljoen dollar voor strijd tegen natuurrampen
Het huwelijksceremonie staat op maandag gepland. Het koppel trouwde officieel afgelopen zomer in Madrid maar had nog geen feest georganiseerd. "Dit weekend is het feest dat ze niet konden houden vanwege de pandemie. Een echt feest, waar we ons allemaal terugzien en een leuke tijd te hebben," aldus dezelfde bronnen.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen