13 juni 2020 - 16:10 - Cultuur
Koning Mohammed VI heeft besloten om de ziekenhuiskosten van Abdeladim Channaoui te betalen. De Marokkaanse acteur ligt met ernstige gezondheidsproblemen in het Cheikh Zayed ziekenhuis in Rabat.
Abdeladim Channaoui onderging onlangs een hartoperatie. Zijn gezondheidstoestand ging na de ingreep sterk achteruit.
De zus van de acteur vertelde aan Aljarida24 dat haar broer "moeilijke tijden doormaakt en dat hij met spoed in het Cheikh Zayed werd opgenomen, waar hij momenteel wordt verzorgd dankzij de steun van de monarch".
Abdeladim Chennaoui bracht vele jaren door op de radio alvorens voor een acteercarrière te kiezen. Hij was een van de eerste artiesten die in reclamespots in Marokko verscheen. Hij werd in Casablanca geboren en studeerde in de jaren zestig kunst in Caïro.
Koning Mohammed VI roept ministers bijeen in Fez
Marokkaanse vliegvelden anticiperen op Nederlandse snel-test eis
Opgelichte migranten nemen wraak in Nador
Nieuwe Mosasaurus ontdekt in Marokko
Marokko schaft Amerikaans defensiesysteem aan
Canarische Eilanden: racistische dreigementen richting migranten
Saad Lamjarred wil de adhan zingen
Marokko: oproep om brug te slaan tussen Arabisch en Darija
2M gaat reality-show "The Best Baker" uitzenden (video)
CBS zoekt acteur voor verfilming ‘Bestsellerboy’ van Mano Bouzamour
Zangeres Hind Laroussi voor even terug in Nederland
Aangrijpende boodschap van weduwe El Ghomari (video)
Artiesten Slimane en Vitaa bekronen succes met huis in Marrakesh
Sheikha Trax gearresteerd