Marokkaanse minister van Onderwijs met dood bedreigd
Minister Saaid Amzazi van Onderwijs en Professionele opleiding is door een student met de dood bedreigd. De bewindsman heeft besloten om geen aangifte te doen.
- Marokko
Koning Mohammed VI heeft het goede voorbeeld gegeven door een mondkapje te dragen tijdens de benoeming van twee nieuwe regeringsleden op dinsdag.
De monarch droeg een mondmasker, net zoals de twee nieuwe regeringsleden en premier Saadeddine El Othmani, die ook aanwezig was.
Tijdens een korte meeting in het koninklijk paleis in Casablanca, benoemde de monarch Saaid Amzazi, actuele minister van Onderwijs, Professionele opleiding, Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk onderzoek, tot nieuwe regeringswoordvoerder. Othman El Ferdaous werd tot minister van Cultuur, Jeugd en Sport benoemd.
Sinds dinsdag is het in Marokko verplicht om een mondkapje te dragen. Alle Marokkanen die hun woning verlaten moeten een masker dragen. Wie dat niet doet riskeert tot 1300 dirham boete en drie maanden gevangenisstraf.
Lees meer
Minister Saaid Amzazi van Onderwijs en Professionele opleiding is door een student met de dood bedreigd. De bewindsman heeft besloten om geen aangifte te doen.
Koning Mohammed VI heeft deze week een meeting gehad met de verantwoordelijken van het ondernemingsverbond CGEM en meerdere regeringsleden. De monarch gaf nieuwe instructies om...
Koning Mohammed VI heeft besloten om Hassan Abyaba te ontslagen als regeringswoordvoerder en als minister van Cultuur, Jeugd en Sport.
Marokko gaat vijf nieuwe universiteiten bouwen. De regeringsraad heeft de bouw van de universiteiten enkele dagen geleden goedgekeurd.
Koning Mohammed VI heeft dinsdag in zijn paleis in Casablanca een vergadering voorgezeten over de evolutie van de coronavirus epidemie in Marokko.