19 mei 2020 - 20:00 - Marokko
Marokko gaat vijf nieuwe universiteiten bouwen. De regeringsraad heeft de bouw van de universiteiten enkele dagen geleden goedgekeurd.
Het project werd door minister Saaid Amzazi van Onderwijs, Beroepsopleiding, Hoger onderwijs en Wetenschappelijk onderzoek gepresenteerd.
Volgens de bewindsman zal dankzij de nieuwe universiteiten het pedagogisch en administratief toezicht worden verbeterd en de opvangcapaciteit worden verhoogd.
Het plan omvat de bouw van drie hogere technische scholen in Nador, Ouarzazate en Dakhla. De drie hogescholen zullen onder toezicht staan van de Mohammed 1 universiteit van Oujda en de Ibn Zohr universiteit van Agadir.
Daarnaast komt een nieuwe faculteit voor economie en management dat ook van de Ibn Zohr Universiteit in Agadir zal afhangen en een sportfaculteit in Kenitra dat onder toezicht komt te staan van de Ibn Tofail Universiteit in dezelfde stad.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko