30 januari 2022 - 18:20 - Marokko
Een 53-jarige man die zich voordeed als een gouverneur om voornamelijk werkloze jongeren op te lichten, is door de politie in Mehdia bij Kenitra gearresteerd.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN was een nationaal arrestatiebevel tegen de man uitgegeven. Hij wordt verdacht van identiteitsdiefstal en oplichting.
Lees ook: Marokko: valse substituut procureur-generaal opgepakt
De verdachte zou onder meer een vrouw hebben gecontacteerd om haar te informeren dat haar een woning was toegekend in Tamesna. De vrouw vertrouwde hem en gaf hem 10.000 dirham om de woning aan te sluiten op het water- en elektriciteitsnetwerk. Ze ontdekte pas weken later dat ze was opgelicht.
Al Akhbar bericht dat de vijftiger ook meerdere werkloze jongeren zou hebben opgelicht door hen een baan in de openbare dienst te beloven in ruil voor een geldbedrag.
Lees ook: Laayoune: valse burgemeester, echte oplichter
De valse gouverneur werd in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek loopt nog.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt