21 februari 2013 - 19:15 - Wereld
Juan Carlos, die van 3 tot 5 maart een officieel bezoek aan Marokko moest brengen, laat in een persbericht weten dat hij op 3 maart wordt geopereerd.
De Spaanse koning verplaatst zich met een kruk sinds een ongeval in Afrika. Hij ondergaat begin maart zijn zevende operatie in drie jaar tijd. Volgens de artsen is de meest geschikte behandeling voor zijn hernia een operatie.
Juan Carlos is daarom "verplicht zijn officiële reis naar Marokko van 3 tot 5 maart uit te stellen" schrijft het Spaanse koningshuis.
Volgens het Spaanse ministerie van Buitenlandse Zaken, hebben Juan Carlos en Mohammed VI intussen hun gezamenlijk wil bevestigd om een spoedige ontmoeting te organiseren.
Kleine anekdote: Koning Juan Carlos onderging zijn allereerste operatie wegens appendicitis, op zijn 16e in Tanger
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit