8 februari 2013 - 16:36 - Wereld
Karim Ikdouren, 43, is door de Spaanse politie opgepakt voor zijn vermeende banden met de Napolitaanse maffia Camorra. De Marokkaan, verdacht van drugshandel, voornamelijk hasj, werd gezocht door de Italiaanse politie, die een aanhoudingsbevel had uitgevaardigd.
De Spaanse politie was op zoek naar de Marokkaan sinds februari 2012. Een politie-operatie, gezamenlijk uitgevoerd door Italië en Spanje, had toen geleid tot de arrestatie van leden van de Camorra.
Een dertigtal mensen, voornamelijk afkomstig uit Marokko, Italië en Polen, waren toen opgepakt. Grote maffiabazen waren toen ook in de boeien geslagen, met inbegrip van Vittorio Maglione van de Ferrara-Cacciapuoti clan.
Volgens de Spaanse krant El Pais overweegt de justitie een mogelijke uitlevering van Karim Ikdouren aan Italië.
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia