14 september 2017 - 15:30 - Marokko
Mustapha Labied blijft in de gevangenis. De rechter heeft een aanvraag tot voorwaardelijke vrijlating van de voormalige journalist van televisiezender Al Aoula geweigerd.
Hazim Jilali, voormalige directeur van het nationaal ziekteverzekeringsagentschap ANAM, die in dezelfde zaak wordt verdacht, blijft eveneens in de gevangenis.
De rechtbank van Rabat heeft dinsdag de voorwaardelijke vrijlatingsaanvragen van beide mannen geweigerd. Dat meldt persagentschap MAP.
Labied en Jilali worden van corruptie verdacht. Ze werden op 12 juni gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Ze zouden samen 400.000 dirham aan een zakenvrouw hebben gevraagd om haar een aanbesteding toe te kennen. De twee werden op heterdaad betrapt toen ze van het slachtoffer een cheque kregen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht