4 augustus 2018 - 20:17 - Wereld
Matteo Salvini, Italiaanse minister van Binnenlandse zaken, wordt in de komende dagen in Marokko verwacht om over de illegale immigratie te praten met zijn Marokkaanse ambtsgenoot.
Het bezoek van de Italiaanse bewindsman aan Marokko werd door Salvini zelf op Twitter bevestigd. "Ik zal binnenkort in Tunesië, Marokko en Algerije zijn. Ik wil dat Italië opnieuw een protagonist wordt! We werken aan een project dat minstens 1 miljard dollar aan de economie en de werkgelegenheid in deze landen zal opbrengen", aldus Salvini.
De datum van het werkbezoek van de minister aan het koninkrijk wordt niet vermeld. Ook in Marokko werd de informatie niet officieel bevestigd.
Matteo Salvini raakte vorige maand in opspraak toen hij weigerde een boot met 67 migranten waaronder vrouwen en kinderen in Italië toe te laten. Toen hij op 1 juni werd benoemd beloofde hij dat Italië geen boten vol migranten meer zou accepteren.
Marokkaanse spelers verdwijnen tijdens WK in Europa
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Nederlandse kinderopvang schuldig aan dood 2-jarige Amin
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
McDonald’s verrast met Marokkaanse Hawaï
Drugs uit Marokko en Colombia nu via Spaanse rivier
Bengalese topfunctionaris reist met munitie naar Marokko
Borgerhoutse burgemeester zoekt rust in Tanger
Verhoogde Spaanse surveillance bij enclaves, Marokko in het vizier
Antwerpse moskee krijgt dreigbrief en kogel