27 december 2017 - 15:56 - Marokko
Beelden van een jongetje die in Imzouren zou zijn mishandeld zorgden in de afgelopen dagen voor ophef in Marokko. Onderzoek toonde echter aan dat het om een Irakees jongetje gaat die nooit in het koninkrijk is geweest.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een justitieel onderzoek gevraagd voor "laster en het aangeven van fictieve misdaden" en de arrestatie van de verantwoordelijken.
Foto’s van de jongen met verwondingen over heel zijn lichaam werden enkele dagen geleden op Facebook gepubliceerd. De eigenaars van de pagina vertelden dat de jongen in Imzouren woonde en er door agenten was gemarteld.
Volgens de politie gaat het in werkelijkheid om een jongen uit Kirkouk in Irak die door leden van zijn familie was mishandeld. De foto was in oktober 2014 op internet gepubliceerd.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko