25 augustus 2017 - 16:37 - Marokko
Een 32-jarige man is door de rechtbank van Tanger tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een peuter.
Mohamed bracht het kind in juni zwaargewond naar het ziekenhuis en vertelde aan de artsen dat het jongetje van de trap was gevallen. De dokter die het kind onderzocht geloofde hem echter niet. Het kind had een schedelbreuk en ernstige verwondingen aan het hoofd en het gezicht. Hij overleed kort na zijn aankomst in het ziekenhuis.
De politie werd erbij gehaald en de vader van het kind ondervraagd. Hij stelde opnieuw dat het kind was gevallen, een versie die door de moeder van het jongetje werd bevestigd. Onderzoek op het lichaam toonde echter aan dat het kind was mishandeld.
De dertiger vertelde uiteindelijk de waarheid. Hij dacht het kind niet van hem was omdat zijn vrouw, toen ze zwanger raakte, een buitenechtelijke relatie had. Hij was ervan overtuigd dat de peuter van zijn vrouw en haar minnaar was. Hij besloot een jaar geleden om het kindje te vermoorden. In juni deed hij dat daadwerkelijk door hem herhaaldelijk tegen een muur te gooien.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht