17 oktober 2022 - 20:00 - Cultuur
Het Marokkaans-Egyptische model Imaan Hammam heeft deze week de aandacht getrokken door model te staan voor de met sterren overladen show van het Amerikaanse label Ralph Lauren.
De modeshow vond plaats in de Huntington Great Library, San Marino Museum of Art and Botanical Gardens, nabij Los Angeles, Californië, en trok een groot aantal filmsterren aan waaronder het pasgetrouwde stel Jennifer Lopez en Ben Affleck.
Lees ook: Imaan Hammam ontwerpt collectie met brillenlabel Port Tanger
Imaan Hammam liep over de catwalk in een paarse outfit bestaande uit een lange tafzijde rok met een hoge split en een bijpassende tanktop uit de lente-zomercollectie 2023 van Ralph Lauren. Een bob hoedje in de kleuren van de regenboog en een groene satijnen sjaal om haar hals maakten de look helemaal af.
Lees ook: Imaan Hammam voert campagne voor Ajax (video)
"Zo vereerd om deel uit te maken van zo’n speciale avond. Your legacy lives forever Ralph Lauren," schreef het model na de show op haar Instagram. Naast Hammam’s outfit waren er aanvankelijk veel cowboyhoeden, jeans en laarzen, die geleidelijk overgingen in chique kleding zoals lange, felgekleurde rokken en cut-out jurken, gedragen door meer dan 120 modellen.
Parijs viert Marokkaanse kaftan
Grote cocaïnevangst voor Marokkaanse kust (video)
Gad Elmaleh middelpunt schandaal in Marokko
Najib Amhali openhartig over heftige coke-verslaving in Dreamschool
Sofyan Amrabat blijft bij zijn club
CHAN Algerije: Marokkaanse doet aangifte van aanranding
Parijs viert Marokkaanse kaftan
Gad Elmaleh middelpunt schandaal in Marokko
Najib Amhali openhartig over heftige coke-verslaving in Dreamschool
Ayem Nour bang om zonder zoon uit Marokko te worden gezet
Fez uitgeroepen tot beste culturele bestemming ter wereld
Onvrede over test om Belgische nationaliteit te verkrijgen
Marokko rouwt om verlies televisie-icoon Khadija Assad
Belastende onthullingen tegen Nora Fatehi