22 mei 2019 - 15:40 - Marokko
De Nationale Raad voor de Mensenrechten (CNDH) hield onlangs een ontmoeting met de familievereniging van de Hirak-gevangenen. Volgens sommige associatieve actoren zou dat het begin van een oplossing kunnen betekenen.
Ahmed Zefzafi, vader van Nasser Zefzafi en voorzitter van de vereniging Tafra, heeft een gesprek gehad met de presidente van de CNDH, Amina Bouayach over de detentievoorwaarden van de activisten van de Hirak en de familiebezoeken in de gevangenis.
Alyaoum24 vernam van de mensenrechtenactivist Khalid El Bakkari dat de ontmoeting tussen de CNDH en Tafra kan worden beschouwd als een positieve verandering en een nieuwe stap naar een oplossing.
Volgens El Bakkari kan Amina Bouayach, vanwege haar samenwerking en uitstekende betrekkingen met de autoriteiten, een positief invloed hebben op het Hirak-dossier. Om een dergelijke meeting te organiseren heeft ze waarschijnlijk ook toestemming gekregen van hogerop.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht