Zoeken

Hirak gevangenen in hongerstaking

10 juli 2017 - 20:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Vandaag verschijnen protestleider Nasser Zefzafi en zijn vriend Jaoud Sabiri voor de rechter bij het Hof van Beroep in Casablanca. Een aantal Hirak-gevangenen hebben besloten om dezelfde dag in hongerstaking te gaan.

Volgens Al Massae zal de rechtbank ook vandaag de voorwaardelijke vrijlatingsverzoeken die werden ingediend door Hirak gevangenen behandelen.

De gedetailleerde ondervragingen van de activisten van Hirak, die vorige week waren begonnen zullen deze week doorgaan.

Hirak-activisten in de gevangenissen van Al Hoceima en Oukacha in Casablanca zijn volgens dezelfde bron vandaag in hongerstaking gegaan om op vreedzame wijze hun onschuld te uiten en hun vrijlating te eisen.

Lees meer

Gevangenisadministratie: Hirak-gevangenen niet in hongerstaking

De gevangenisadministratie DGAPR laat in een verklaring weten dat geen enkele Hirak-gevangene in hongerstaking is gegaan.

Eid ul-Adha: Hirak-gevangenen vandaag in hongerstaking

Marokko viert vandaag Eid ul-Adha. Meerdere demonstranten die in het noorden van het land werden gearresteerd zijn vandaag in hongerstaking gegaan.

Hirak Al Hoceima: Rabie Lablaq ernstig verzwakt door hongerstaking

Rabie Lablaq, Hirak-activist die in Al Hoceima werd gearresteerd, is erg verzwakt na 36 dagen hongerstaking.

Rif-activisten stoppen hongerstaking

Een twintigtal Riffijnse demonstranten die in de gevangenis van Casablanca worden vastgehouden, hebben een einde gemaakt aan een al wekende durende hongerstaking.

Gevangenisadministratie bevestigt hongerstaking Rif-activisten

De gevangenisadministratie DGAPR heeft eindelijk toegegeven dat een aantal gevangenen van de Hirak protestbeweging in hongerstaking zijn gegaan.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team