VS-ambassadeur in Marokko bedreigd
Een jonge Marokkaan van Fez is gearresteerd door de politie voor het versturen van een dreig e-mail aan de Amerikaanse ambassadeur in Rabat, Samuel Kaplan.
- Marokko
Hassan Aourid wordt waarschijnlijk benoemd tot nieuwe ambassadeur van Marokko in Washington (USA) waar hij de plaats zou nemen van de huidige ambassadeur Aziz Mekouar.
Hassan Aourid, geschiedschrijver van Marokko sinds 2009 en vervangen in december door Abdelhak Lamrini, is een oud student van de Koninklijke college in Rabat, waar hij samen studeerde met de koning Mohammed VI.
Hassan Aourid, grote kenner van de Amerikaanse politiek, heeft reeds gewerkt als politiek adviseur bij de ambassade van Marokko in Washington van 1992 tot 1995.
Lees meer
Een jonge Marokkaan van Fez is gearresteerd door de politie voor het versturen van een dreig e-mail aan de Amerikaanse ambassadeur in Rabat, Samuel Kaplan.
Bruno Joubert, ambassadeur van Frankrijk in Marokko, wordt getipt als opvolger van Stanislas de Laboulaye in het Vaticaan.
Verscheidene Marokkaanse diplomatieke vertegenwoordigingen in het buitenland zitten zonder Ambassadeur, zoals de Ambassade in Saoedi-Arabië, vrij sinds de dood van Ambassadeur...
Ahmed Ould Souilem, in november vorig jaar door Koning Mohammed VI ambassadeur van Marokko in Madrid genoemd, occupeert nog steeds niet zijn nieuwe functie in de Spaanse hoofdstad.
Abdelhak Lamrini, historicus van Marokko sinds december 2010, is door Koning Mohammed VI benoemd tot woordvoerder van het koninklijk paleis. Deze functie was onbezet sinds 2005.