14 januari 2022 , 15:00 - Nawel Serdouni - Sport
De coach van de Atlas Leeuwen, Vahid Halilhodzich, sprak donderdag tijdens een persconferentie vol lof over Sofiane Boufal, die voor Marokko het winnende doelpunt scoorde in de wedstrijd tegen Ghana.
De speler van Angers SCO heeft volgens Vahid Halilhodzic een lange weg moeten afleggen om zijn spel te verbeteren. Volgens hem kent iedereen het talent van Boufal, die "een speler is die het verschil kan maken met zijn technische hoogstandjes".
Lees ook: Afrika Cup: Marokko verslaat Ghana met 1-0
Halilhodzic maakte er geen geheim van dat hij twijfelde aan de capaciteiten van zijn speler. "In het begin was ik streng voor Boufal. Voor mij kan een spits die geen cijfers kan voorleggen niet op topniveau spelen. Ik had een zware discussie met hem. En ik heb hem gezegd dat een speler die 45 meter voor het doel al dribbelt, voor mij geen interessant spel kan spelen."
Lees ook: Afrika Cup: Marokko mikt op kwalificatie tegen Comoren
De bondscoach loofde zijn speler. "Ik ben erg blij voor hem dat hij het doelpunt maakte om onze wedstrijd tegen Ghana te winnen. Hij is veel slagvaardiger geworden en is een voorname speler in mijn elftal."
Lof voor Marokko’s wetgeving, zorgen over witwassen nemen af
Tanger Med staat op springen: uitbreiding moet nu!
Gevaarlijke dievenbende opgerold in Canada, wagens in Marokko gevonden
Marokko wint Afrika Cup volgens supercomputer
Zwarte lijst Marokko: vuvuzela’s, eten en roken verboden op Afrika Cup
Miljardeninvestering en koninklijke druk: falen geen optie voor Atlas Leeuwen
Marokko wint Afrika Cup volgens supercomputer
Zwarte lijst Marokko: vuvuzela’s, eten en roken verboden op Afrika Cup
Miljardeninvestering en koninklijke druk: falen geen optie voor Atlas Leeuwen
Marokko transformeert Afrika Cup: ongekende luxe en tv-show
Marouane Fellaini verrast iedereen met comeback
Marktwaarde Azzedine Ounahi explodeert na doorbraak in Spanje, concrete interesse topclubs
Marokko onder druk: 37 miljoen fans eisen beker
Marokko blokkeert Spaanse profvoetballers op weg naar duel