26 september 2017 - 20:00 - Marokko
Twee migranten uit Burkina Faso zijn in de nacht van zaterdag in Bni Nssar omgekomen tijdens een poging om Melilla binnen te komen.
Volgens El Faro de Melilla probeerden de slachtoffers via een tunnel in Bni Nssar naar de enclave te gaan. De politie maakte gebruik van traangas om hen tegen te houden. De twee mannen kwamen om door verstikking.
Vier andere migranten uit Burkina Faso werden naar het ziekenhuis afgevoerd met verstikkingsverschijnselen. Alle vier vertelden aan de media dat meerdere mensen hen hadden gezegd dat ze op die manier gemakkelijk Melilla binnen zouden komen. Eenmaal in de tunnel bleek echter dat er geen uitgang was.
De families van de slachtoffers werden op de hoogte gebracht van hun overlijden. Meerdere migranten zijn volgens Spaanse media minderjarig.
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?