Zoeken

Melilla: Marokkanen opgepakt voor mensensmokkel

5 oktober 2018 - 14:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De Spaanse Guardia Civil heeft donderdag in Melilla een mensensmokkel-netwerk opgerold. Drie Marokkanen werden gearresteerd.

Volgens een verklaring van de Guardia civil hielp de criminele organisatie migranten illegaal Melilla binnen te komen door ze in voertuigen met dubbele bodems te verstoppen.

In de voertuigen zaten soms hele gezinnen met kinderen en al. In totaal zouden een veertigtal migranten op die manier vanuit Marokko de enclave zijn binnengekomen. De migranten betaalden gemiddeld 4500 euro.

Eenmaal in Melilla werden de migranten bedreigd om te voorkomen dat ze over de organisatie aan de politie zouden spreken. Het netwerk bestond uit dertien mensen, allemaal met de Marokkaanse nationaliteit.

Lees meer

Marokko: dode en 19 gewonden bij grensovergang Melilla (video)

Bij een bestorming van de grensovergang tussen Marokko en Melilla door ruim 300 migranten, zijn zondagochtend één dode en negentien gewonden gevallen.

Migranten in matrassen ontdekt bij grens Melilla (video)

Agenten van de Spaanse Guardia civil hebben twee jonge migranten uit sub-Sahara Afrika gevonden die zich in matrassen hadden verstopt.

Nador: motorboten in beslag genomen, meerdere arrestaties

Zes mensen verdacht van samenwerking met een smokkelnetwerk van migranten zijn door de politie in Nador gearresteerd.

Marokko zet 141 migranten die grens bestormden land uit

Minder dan 24 uur na de bestorming van de grensovergang met Melilla waarbij meerdere gewonden vielen, hebben de Marokkaanse autoriteiten besloten om 141 migranten naar hun land...

Marokko: migrantensmokkelaars opgepakt in Salé

De politie heeft in Salé een organisatie die migranten naar Europa smokkelde opgerold. Acht verdachten werden gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team