Agent door migrant gewond bij grensovergang Melilla
Een agent van de Spaanse Guardia civil is ernstig gewond geraakt toen een Tunesische migrant de grensovergang van Melilla probeerde te forceren.
23 juli 2019 - 20:20 - Marokko
Een vijftigtal migranten die in Marokko verbleven zijn afgelopen vrijdag Melilla binnengekomen door de grensovergang te forceren.
Volgens een woordvoerder van de regering van Melilla probeerde een groep van ongeveer 200 mensen de enclave in het noorden van Marokko illegaal binnen te komen. Voor een vijftigtal van hen lukte dat ook.
Bij de bestorming van de grens raakten zes leden van de veiligheidsdiensten en twee migranten gewond. Een migrant werd met een beenbreuk in het ziekenhuis opgenomen.
Volgens de regeringswoordvoerder is er desondanks veel minder druk op de grensovergang dit jaar vergeleken met de afgelopen jaren, dit zowel in Sebta als in Melilla.
Lees meer
Een agent van de Spaanse Guardia civil is ernstig gewond geraakt toen een Tunesische migrant de grensovergang van Melilla probeerde te forceren.
Honderden migranten afkomstig uit landen van sub-Sahara Afrika hebben eind vorige week de grens met Sebta bestormd en zijn zo de enclave illegaal binnengedrongen.
Vrijdag bestormden 155 migranten afkomstig uit landen van sub-Sahara Afrika, de grensovergang met Sebta in het noorden van Marokko.
De autoriteiten in Sebta, Spaanse enclave in het noorden van Marokko, hebben om veiligheidsredenen besloten om een grensovergang ten noorden van de stad definitief te sluiten.
De Marokkaanse Vereniging voor Mensenrechten (AMDH) in Nador heeft de dood bekendgemaakt van twee Marokkaanse politieagenten bij de recente aanval door migranten aan de grens...