Marokkaan slachtoffer dodelijke steekpartij Eindhoven
De 34-jarige man die vrijdag werd neergestoken door een collega in Eindhoven, is van Marokkaanse komaf. Ook de dader is Marokkaan.
15 juni 2013 - 11:00 - Nederland
De rechter in Den Bosch heeft vrijdag de 32-jarige Samiak Sadegein tot 16 jaar celstraf veroordeeld voor de moord op de Marokkaanse Youssef Sabbahi.
De verdachte had de 37-jarige kickbokspromoter tweemaal in de rug geschoten tijdens een ruzie op een kickboksgala in Zijtaart. Zijn broer, Nabil Sabbahi, werd ook neergeschoten.
Aan de weduwe en drie kinderen van Youssef Sabbahi, moet de moordenaar 25.000 euro schadevergoeding betalen.
Tegen de man was 20 jaar geëist maar het werd niet bewezen dat hij van plan was iemand te vermoorden. Daarom besloot de rechter hem te straffen voor doodslag en poging doodslag en niet voor moord en poging tot moord.
Zijn advocaat Yannick Quint liet weten dat Samiak Sadegein. in hoger beroep wil gaan, schrijft De Telegraaf.
Lees meer
De 34-jarige man die vrijdag werd neergestoken door een collega in Eindhoven, is van Marokkaanse komaf. Ook de dader is Marokkaan.
In de rechtszaak tegen een Marokkaan in Spanje, is 25 jaar cel geëist wegens verkrachting en moord op een Spaanse studente. Mohammed A. werd aangeklaagd voor de moord op Laura...
Youssef Sabbahi, 37-jarige Nederlands-Marokkaanse kickbokspromoter, is zondag doodgeschoten tijdens het kickboksgala "The Battle of Zijtaart" in Nederland.
De rechtbank in Utrecht heeft dinsdag de Marokkaanse Chahira Ben M. tot drie jaar gevangenis veroordeeld voor het doodsteken van haar dochter, Mirjam Abarkan.
Christenen die in maart 2010 door Marokko waren uitgezet wegens het bekeren van moslims, willen het weeshuis "Village of Hope" dat ze in Ain Leuh leidden, heropenen.