Zoeken

16 jaar cel voor moord op Youssef Sabbahi in Zijtaart

15 juni 2013 - 11:00 - Nederland

Geschreven door Laila A.

De rechter in Den Bosch heeft vrijdag de 32-jarige Samiak Sadegein tot 16 jaar celstraf veroordeeld voor de moord op de Marokkaanse Youssef Sabbahi.

De verdachte had de 37-jarige kickbokspromoter tweemaal in de rug geschoten tijdens een ruzie op een kickboksgala in Zijtaart. Zijn broer, Nabil Sabbahi, werd ook neergeschoten.

Aan de weduwe en drie kinderen van Youssef Sabbahi, moet de moordenaar 25.000 euro schadevergoeding betalen.

Tegen de man was 20 jaar geëist maar het werd niet bewezen dat hij van plan was iemand te vermoorden. Daarom besloot de rechter hem te straffen voor doodslag en poging doodslag en niet voor moord en poging tot moord.

Zijn advocaat Yannick Quint liet weten dat Samiak Sadegein. in hoger beroep wil gaan, schrijft De Telegraaf.

Lees meer

Dode Tjeukemeer is Marokkaanse Omar kourrich

Het lichaam dat op 20 juni op een parkeerplaats bij het Tjeukemeer in Friesland werd gevonden is van de 35-jarige Omar kourrich.

Hogere straf voor moord op Youssef Sabbahi in Zijtaart

Het gerechtshof in Den Bosch heeft woensdag de 32-jarige Siamak Sadegein tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op de Marokkaanse Youssef Sabbahi in Zijtaart in...

Marokkaan slachtoffer dodelijke steekpartij Eindhoven

De 34-jarige man die vrijdag werd neergestoken door een collega in Eindhoven, is van Marokkaanse komaf. Ook de dader is Marokkaan.

Youssef Sabbahi doodgeschoten tijdens kickboksgala in Nederland

Youssef Sabbahi, 37-jarige Nederlands-Marokkaanse kickbokspromoter, is zondag doodgeschoten tijdens het kickboksgala "The Battle of Zijtaart" in Nederland.

Christenen willen weeshuis heropenen in Marokko

Christenen die in maart 2010 door Marokko waren uitgezet wegens het bekeren van moslims, willen het weeshuis "Village of Hope" dat ze in Ain Leuh leidden, heropenen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team