5 april 2019 - 19:00 - Marokko
De Marokkaanse justitie heeft besloten om een Fransman te vervolgen na de verspreiding van beelden van een illegale botox party die hij in Marrakech had georganiseerd.
Cedric Martin is intussen al naar Frankrijk teruggekeerd. De kans dat hij naar Marokko terugkomt is zeer laag. Toch zal hij er worden vervolgd voor de illegale uitoefening van geneeskunde.
Volgens televisiezender 2M riskeert de man naast een sterke boete ook een gevangenisstraf en een verbod om nog in Marokko te werken.
De video is al enkele maanden oud en toont Cedric Martin die op de luchthaven van Marrakech aankomt met een reiskoffer met zijn materiaal. Hoe het komt dat hij niet door de douane werd gecontroleerd blijft onduidelijk. Het is namelijk verplicht om de invoer van geneesmiddelen in Marokko bij de autoriteiten te melden.
Botox party’s zijn streng verboden, ook in Europa, omdat het in sommige gevallen ernstige gevolgen kan hebben voor de patiënten.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht