Zoeken

Frankrijk: 27 kilo Marokkaanse cannabis in beslag genomen

- Wereld

Geschreven door Said A.

De Franse politiediensten BRI en DRPJ hebben in een wijk in Straatsburg ruim 27 kilo cannabis afkomstig uit Marokko in beslag genomen.

Maandagochtend werden meerdere invallen georganiseerd bij vermeende drugssmokkelaars. Volgens Frans info werden tijdens de antidrugsactie 27 kilo cannabis en een kalasjnikov gevonden.

Een bron dicht bij het onderzoek vertelde aan France info dat de drugsvangst "de omvang van de smokkel van drugs aantoont: een lokale distributie en vaste leveringen door actieve smokkelaars".

Vijf mannen en twee vrouwen, allen bekend bij de politie voor drugszaken, werden gearresteerd. De in beslag genomen drug is ongeveer 100.000 euro waard. Het merendeel van in Frankrijk verkochte cannabis komt uit Marokko.

Lees meer

Marokkaanse, Franse en Spaanse politie houden antidrugsactie

Een gezamenlijk onderzoek van de Marokkaanse en Spaanse politie heeft eerder deze week de inbeslagneming van 1,6 ton cannabis in het Franse Beziers mogelijk gemaakt.

Frankrijk: anderhalve ton cannabis in "Marokkaanse tassen" onderschept

In de regio van Parijs heeft de politie maandag tijdens een antidrugsactie anderhalve ton cannabis afkomstig uit Marokko in beslag genomen.

Marokko: 875 kilo cannabis in beslag genomen in Zagora

De politie heeft eerder deze week in de regio van Zagora honderden kilos cannabis onderschept. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Marokko: douane nam vorig jaar 19,2 ton cannabis in beslag

De Marokkaanse douane heeft zijn activiteitenrapport voor het jaar 2018 gepubliceerd. Daaruit blijkt dat vorig jaar 19,2 ton cannabis in beslag werd genomen in het land, tegen...

Wereld-Marokkaan met 19 kilo cannabis betrapt bij grens

Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is afgelopen weekend bij de grensovergang Bab Sebta met 19 kilo cannabis betrapt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team