10 december 2018 - 10:00 - Wereld
De politie heeft vorige week in het Franse Dreux een voertuig volgeladen met drugs afkomstig uit Marokko onderschept.
In het minibusje werd bij de tolpoortjes van Allainville 560 kilo cannabis ontdekt. Volgens l’Echo Républicain was sinds 8 november een onderzoek gaande naar het busje dat regelmatig drugs vervoerde tussen de Yvelines en de Spaanse grens.
Op 29 november besloot de politie de drugsmokkelaars in de val te lokken bij de tolpoortjes op de A10 snelweg. In het busje werden 5600 plakken cannabis van 100 gram in sporttassen gevonden. Twee auto’s die de weg controleerden voor het busje wisten te ontsnappen.
Volgens een politiebron legde de bestuurder van het busje uit dat hij de drugs vervoerde om een schuld af te betalen. Hij weigert echter de namen van zijn medeplichtigen te geven. De drug is naar schatting 1,1 miljoen euro waard.
Zeldzame superbolides van Marokkanen diaspora overspoelen Tanger
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Turkse metaalexport naar Marokko stijgt spectaculair
Huizen groter dan 300m² belastingvalkuil voor Marokkaanse diaspora
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Verhaal 100-jarige dakloze Marokkaanse die in Tilburg is fake
Yusra en haar kinderen op straat gezet (video)
Algerije voert algemene mobilisatie in: Marokko doelwit?