4 januari 2019 - 12:00 - Wereld
Mooie vangst voor de Franse politie met de inbeslagname van ruim 2,5 ton cannabis afkomstig uit Marokko.
De drug werd op 26 december in een minibusje ter hoogte van Anger ontdekt. In het voertuig werden reiskoffers met elk 30 kilo cannabis gevonden. De waarde van de drug wordt op 25 miljoen euro geschat. Dat bericht Le Parisien.
Volgens het blad werd de bestuurder van het voertuig al maanden in het oog gehouden. Zij telefonische gesprekken werden afgetapt en hij werd tijdens al zijn verplaatsingen in Frankrijk door agenten gevolgd.
Een dag na de drugsvondst werden vier verdachten in verschillende steden gearresteerd. Allen zijn tussen 26 en 37 jaar en stellen niet op de hoogte te zijn geweest van de lading. De bestuurder zegt dat hij dacht dat hij waterpijp-tabak vervoerde.
Tijdens huiszoekingen bij de verdachten nam de politie meerdere vuurwapens, drie voertuigen en 30.000 euro contant geld in beslag.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip