30 juni 2022 - 09:40 - Marokko
Drie Europese burgers worden verdacht van de diefstal van luxe horloges. Ze zijn woensdag gearresteerd op de luchthaven van Agadir.
De drie personen werden gearresteerd tijdens de grenscontrole op de luchthaven van Agadir, aldus een persbericht van de nationale veiligheidsdienst DGSN. Daarin staat ook dat ze in het bezit waren van zes luxehorloges die ze waarschijnlijk gestolen hebben.
Lees ook: Marokko: 15 jaar cel voor kuisvrouw die horloges Koning Mohammed VI stal
Volgens het voorlopige onderzoek stonden de verdachten op het punt een vlucht te nemen naar een Europese bestemming, toen de districtsrecherche bij één van hen een horloge aantrof dat de dag ervoor in een hotel in Agadir als gestolen was opgegeven.
Lees ook: Diefstal horloges Mohammed VI: families daders vragen gratie
De drie verdachten zijn tussen 24 en 30 jaar oud en werden in hechtenis genomen in afwachting van een onderzoek door de gerechtelijke politie (BNPJ), onder toezicht van het bevoegde parket, zo concludeert de DGSN.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko