Eric Gerets wilde niet naar Marokko
Voormalige bondscoach Eric Gerets vertelde in een interview aan de Saoedische krant Al Iqtissada, dat hij er spijt van heeft Al Hilal te hebben verlaten voor Marokko.
- Sport
Eric Gerets, voormalig bondscoach van Marokko, heeft geen spijt van zijn Marokkaanse ervaring. Zijn slechte prestaties wijt hij aan de internationals die in het buitenland spelen. Volgens hem waren de spelers niet in topvorm doordat ze weinig deelnemen aan wedstrijden met hun clubs.
Het Marokkaans elftal heeft een groot potentieel en de spelers zijn zeer getalenteerd, maar kampen met problemen waardoor ze niet het beste van zichzelf kunnen geven. In een interview met Al Kass claimt Gerets dat dat de oorzaak is vroege uitschakeling van Marokko in de Afrika Cup 2012.
Als voorbeeld citeert de voormalige bondscoach Marouane Chamakh, die sinds 2010 op de bank zit bij de Engelse club Arsenal.
Gerets denkt wel dat Marokko opnieuw een voetbalnatie kan worden als het potentieel van de spelers volledig wordt benut, én raadt geduld aan.
Eric Gerets, huidige coach van Lekhwiya in Qatar, zegt gelukkig te zijn geweest in Marokko, en wil er in de toekomst zoveel mogelijk tijd doorbrengen.
Lees meer
Voormalige bondscoach Eric Gerets vertelde in een interview aan de Saoedische krant Al Iqtissada, dat hij er spijt van heeft Al Hilal te hebben verlaten voor Marokko.
Bondscoach Eric Gerets mag in Marokko blijven, aldus Ali Fassi Fihri, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond (FRMF). Gerets is volgens hem "de man van de situatie".
De coach van de Atlas Leeuwen, Eric Gerets, al maanden onder vuur door de zwakke resultaten van Marokko, is zaterdagavond ontslagen door de Marokkaanse voetbalbond.
Eric Gerets heeft zijn verantwoordelijkheid genomen voor de diskwalificatie van de Atlas Leeuwen in de eerste ronde van de Afrika Cup 2012. De bondscoach hoopt nu dat de...
Een aantal Marokkaanse internationals weigeren voor het Marokkaans elftal te spelen, zolang deze onder leiding staat van bondscoach Rachid Taoussi.