15 mei 2013 - 16:30 - Sport
Eric Gerets, voormalig bondscoach van Marokko, heeft geen spijt van zijn Marokkaanse ervaring. Zijn slechte prestaties wijt hij aan de internationals die in het buitenland spelen. Volgens hem waren de spelers niet in topvorm doordat ze weinig deelnemen aan wedstrijden met hun clubs.
Het Marokkaans elftal heeft een groot potentieel en de spelers zijn zeer getalenteerd, maar kampen met problemen waardoor ze niet het beste van zichzelf kunnen geven. In een interview met Al Kass claimt Gerets dat dat de oorzaak is vroege uitschakeling van Marokko in de Afrika Cup 2012.
Als voorbeeld citeert de voormalige bondscoach Marouane Chamakh, die sinds 2010 op de bank zit bij de Engelse club Arsenal.
Gerets denkt wel dat Marokko opnieuw een voetbalnatie kan worden als het potentieel van de spelers volledig wordt benut, én raadt geduld aan.
Eric Gerets, huidige coach van Lekhwiya in Qatar, zegt gelukkig te zijn geweest in Marokko, en wil er in de toekomst zoveel mogelijk tijd doorbrengen.
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko