15 mei 2013 , 16:30 - Laila Amraoui - Sport
Eric Gerets, voormalig bondscoach van Marokko, heeft geen spijt van zijn Marokkaanse ervaring. Zijn slechte prestaties wijt hij aan de internationals die in het buitenland spelen. Volgens hem waren de spelers niet in topvorm doordat ze weinig deelnemen aan wedstrijden met hun clubs.
Het Marokkaans elftal heeft een groot potentieel en de spelers zijn zeer getalenteerd, maar kampen met problemen waardoor ze niet het beste van zichzelf kunnen geven. In een interview met Al Kass claimt Gerets dat dat de oorzaak is vroege uitschakeling van Marokko in de Afrika Cup 2012.
Als voorbeeld citeert de voormalige bondscoach Marouane Chamakh, die sinds 2010 op de bank zit bij de Engelse club Arsenal.
Gerets denkt wel dat Marokko opnieuw een voetbalnatie kan worden als het potentieel van de spelers volledig wordt benut, én raadt geduld aan.
Eric Gerets, huidige coach van Lekhwiya in Qatar, zegt gelukkig te zijn geweest in Marokko, en wil er in de toekomst zoveel mogelijk tijd doorbrengen.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"