15 mei 2012 , 19:35 - Saïd Amraoui - Sport
De coach van de Atlasleeuwen Eric Gerets, wordt getipt om de volgende bondscoach van België te worden. Gerets sluit de mogelijkheid niet uit, maar is niet van plan om zijn contract met Marokko te vebreken.
Op VTM antwoordde Gerets hierover: "Of ik bondscoach van de Rode Duivels word? Dat is misschien waar. Alleen het tijdstip waarop dat gebeurt... Zoals iedereen weet heb ik een contract tot 2014 met Marokko, met een optie om een jaar te verlengen. Dus voor die tijd zal het jammer genoeg niet kunnen".
"Ik zeg zeker niet per definitie neen" verklaarde Gerets nog telefonisch aan het "Gazet van Antwerpen". Maar de coach wil eerst zijn contract met Marokko respecteren.
Gerets laat wel horen dat als het fout gaat voor hem tijdens de wedstrijden van Marokko met Gambia en de Ivoorkust op 2 en 9 juni, hij mogelijk zijn standpunt heroverweegt.
Brits echtpaar adopteert Marokkaanse zwerfhond na 80 km achtervolging
Bruiloft in Tanger eindigt in vlammenzee
Bekende influencer krijgt celstraf en hoge boete in Marokko
Vermiste man van 87 dood teruggevonden in rivierbedding Tanger
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Ranking waarschuwt toeristen voor voedselvergiftiging in Marokko
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije
Noussair Mazraoui: "Ik heb veel geleerd"
Marokkaans elftal wacht op Hakim Ziyech