25 augustus 2019 - 15:40 - Marokko
De luchtvaartmaatschappij Emirates rekruteert luchtpersoneel in Marokko. Geïnteresseerde kandidaten kunnen deze maand hun dossier indienen in Casablanca en Tanger.
In een verklaring meldt de groep dat twee wervingsdagen gepland staan, op 26 augustus in Casablanca en op 29 augustus in Tanger.
Kandidaten kunnen tijdens de Open Days in Casablanca vanaf 9 uur hun dossier indienen in het Sheraton Casablanca Hotel & Tower. In Tanger worden de kandidaten op hetzelfde uur in het Mövenpick Hotel Casino Malabata verwacht.
De aanwerving van luchtpersoneel wordt gerechtvaardigd door de snelle groei van Emirates, de opening van meerdere nieuwe vluchten en de aankoop van nieuwe vliegtuigen.
Kandidaten die worden geselecteerd krijgen een opleiding op de Emirates Training Academy in Dubai. Aan het einde van deze opleiding zullen ze een contract ondertekenen met het bedrijf dat medewerkers van 135 verschillende nationaliteiten heeft, waaronder 419 Marokkanen.
Diefstal horloges Mohammed VI: families daders vragen gratie
Man die moeder vermoordde pleegt zelfmoord in Oujda
Koning Mohammed VI krijgt tweede dosis coronavaccin
Spanje vreest einde betrekkingen met Marokko
Zoveel kost een nachtje in het hotel van Cristiano Ronald in Marrakech
Voormalig NBA-superster bekeert zich tot de Islam
Koning Mohammed VI krijgt tweede dosis coronavaccin
Zoveel kost een nachtje in het hotel van Cristiano Ronald in Marrakech
Ksar Sghir onder water (video)
Ruim 7 ton drugs onderschept voor kust Mehdia
Marokko bereidt heropening grens Sebta voor
Marokko neemt deel aan toerismebeurs Tel-Aviv
Toestel Royal Air Maroc naar China om vaccins op te halen
Marokkaanse vrouwen klagen staat aan bij de Verenigde Naties