25 augustus 2019 - 15:40 - Marokko
De luchtvaartmaatschappij Emirates rekruteert luchtpersoneel in Marokko. Geïnteresseerde kandidaten kunnen deze maand hun dossier indienen in Casablanca en Tanger.
In een verklaring meldt de groep dat twee wervingsdagen gepland staan, op 26 augustus in Casablanca en op 29 augustus in Tanger.
Kandidaten kunnen tijdens de Open Days in Casablanca vanaf 9 uur hun dossier indienen in het Sheraton Casablanca Hotel & Tower. In Tanger worden de kandidaten op hetzelfde uur in het Mövenpick Hotel Casino Malabata verwacht.
De aanwerving van luchtpersoneel wordt gerechtvaardigd door de snelle groei van Emirates, de opening van meerdere nieuwe vluchten en de aankoop van nieuwe vliegtuigen.
Kandidaten die worden geselecteerd krijgen een opleiding op de Emirates Training Academy in Dubai. Aan het einde van deze opleiding zullen ze een contract ondertekenen met het bedrijf dat medewerkers van 135 verschillende nationaliteiten heeft, waaronder 419 Marokkanen.
Utrechter die vlucht naar Marokko verstoorde moet betalen
Inwoners Rifgebied voelen opnieuw de grond trillen
Marokkaanse vermoord in Turkije: familie onthult waarheid
Passagiers woedend na omstreden beslissing Ryanair-vlucht naar Marokko
Algerijns elftal landt in Marokko
Franse politicus met dood bedreigd na eten couscous
Inwoners Rifgebied voelen opnieuw de grond trillen
Passagiers woedend na omstreden beslissing Ryanair-vlucht naar Marokko
Nieuwe kentekenplaten verboden in Marokko?
Hoe Tanger een cruciale spil werd voor de Italiaanse maffia
Beruchte drugshandelaar ’Al-Janco’ opgepakt in Tanger
Nieuwe kans voor Hirak-activisten, ook Nasser Zefzafi?
Woedende vissers protesteren tegen onverwacht verbod in Noord-Marokko
Luchthaven Al Hoceima overtreft verwachtingen