30 mei 2021 - 10:52 - Marokko
De politie van Nador heeft afgelopen woensdag tijdens een operatie zes drugshandelaren gearresteerd en een grote hoeveelheid drugs in beslag genomen.
De gerechtelijke politie van Nador deed een inval in een woning in de douar Inaala nadat ze informatie hadden ontvangen van de Nationale Veiligheidsdienst DGSN. Uit een persbericht van de veiligheidsdienst blijkt dat er bij de operatie 150 balen cannabishars (chira) met een gewicht van 5 ton en 30 kilogram in beslag zijn genomen.
Na een verdere zoektocht heeft de gerechtelijke politie nog vijf verdachten opgepakt die worden verdacht van lidmaatschap van een internationaal netwerk voor drugshandel. Ook zij zullen in hechtenis blijven tijdens het vooronderzoek van het openbaar ministerie.
Volgens de DGSN zijn er bij huiszoekingen dertien auto’s en twee motorfietsen, waaronder een vierwieler, in beslag genomen. Ze zouden zijn gebruikt voor het uitvoeren van criminele activiteiten. Het onderzoek naar het criminele netwerk wordt voortgezet.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht