29 mei 2020 - 15:40 - Cultuur
Dounia Batma heeft het erg moeilijk met de afwezigheid van haar zus Ibtissam. Vooral tijdens Eid ul-Fitr was de situatie moeilijk te verdragen voor de jonge zangeres.
Ibtissam Batma zit in voorlopige hechtenis in de Oudaya gevangenis in Marrakech voor haar rol in de zaak "Hamza mon bb".
In een bericht op Instagram haalt Dounia Batma hard uit naar de mensen die volgens haar verantwoordelijk zijn voor de situatie waarin haar zus zich nu bevindt.
"Dat degenen die mijn zus de vreugde van Eid ul-Fitr hebben ontnomen van deze aarde worden verbannen. Moge God hen beroven van wat hen het meest dierbaar is. Ze zullen allemaal betalen.", schreef de zangeres, die enkele dagen geleden bekendmaakte dat ze zwanger was van haar tweede kindje.
Dounia Batma wordt eveneens vervolgd voor haar vermeende betrokkenheid bij de zaak "Hamza mon bb". Ze wordt ervan beschuldigd persoonlijke informatie van derden zonder toestemming te hebben vrijgegeven om hen te schaden.
Pensioen in Marokko: fiscale voordelen voor Marokkaanse diaspora
Al Hoceima uitzondering in inflatiedaling: prijzen omhoog
Marokkaanse diaspora opgelet: criminaliteit op Spaanse snelwegen!
Wat is er aan de hand op de snelweg Fez-Taza?
Marokkaanse diaspora: einde huwelijks- en erfenisobstakels
Marokkaanse broers zoeken wanhopig naar verdwenen schat van vader
Ali B blijft nog zeker jaar vrij
Het discreet familieleven van Jamel Debbouze in Parijs
Kaoutar Boudarraja overleden? Familie woedend!
Mega-statement French Montana: heel Marokko op zijn borst!
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage