Zoeken

Daesh-aanhanger leidde bende overvallers in Marokko

23 januari 2017 - 16:50 - Marokko

Geschreven door Said A.

Agenten van de Marokkaanse politiedienst BCIJ hebben onlangs een bende overvallers gearresteerd waarvan de leider een aanhanger is van de terreurbeweging Daesh.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN probeerde de hoofdverdachte herhaaldelijk naar Syrië te vertrekken. Drie van zijn zonen en zijn vrouw bevinden zich reeds in Syrië. Hij wilde zijn reis naar het conflictgebied met het geld van de overvallen financieren.

De zeven verdachten waren gespecialiseerd in de « diefstal en plundering van eigendommen van anderen » en waren vooral actief in El Jadida, Bni Drar, Oujda en Fez, aldus de DGSN.

In een schuilplaats van de bende werden messen, een auto en verdachte producten in beslag genomen.

Lees meer

Marokko maakt einde aan smokkel luxe auto’s uit Europa

De Marokkaanse politie heeft een bende opgerold die gespecialiseerd was in de smokkel van in Europa gestolen luxewagens.

Zes maanden celstraf voor steengooi-incident op snelweg Marokko

De leider van een bende die weggebruikers op de snelweg tussen El Jadida en Safi aanviel is tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld.

Duitse ambassadeur in Marokko beroofd

De ambassadeur van Duitsland in Marokko is afgelopen zondag op een strand in Salé door een bende dieven beroofd. De diplomaat werd met een mes bedreigd.

Arrestatie terreurverdachten in El Jadida (video)

De Marokkaanse politie heeft vrijdagochtend zeven mensen gearresteerd die terroristische aanslagen in het land voorbereidden. Wapens en producten om explosieven te maken werden...

Terreurcel opgerold in Marokko, 7 arrestaties

Agenten van de BCIJ hebben in Fez en Moulay Yaacoub een terroristische cel ontmanteld en zeven verdachten gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team