15 maart 2017 - 14:08 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft een bende opgerold die gespecialiseerd was in de smokkel van in Europa gestolen luxewagens.
De auto’s werden in Marokko met valse documenten verkocht. De bende kreeg daarbij hulp van corrupte ambtenaren.
In een verklaring laat de koninklijke gendarmerie weten dat de auto’s eenmaal in Marokko met officiële documenten en echte kentekenbewijzen werden verkocht. De documenten werden door de corrupte ambtenaren verschaft.
Zeker twintig gestolen auto’s werden op die manier in het koninkrijk, en voornamelijk in de regio van Casablanca, verkocht.
Meerdere leden van de bende werden gearresteerd. De gendarmes hebben een onderzoek gestart naar medeplichtigen van de bende in het buitenland. Meerdere gestolen voertuigen werden in beslag genomen.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk