Zoeken

Zes maanden celstraf voor steengooi-incident op snelweg Marokko

30 januari 2017 - 14:15 - Marokko

Geschreven door Said A.

De leider van een bende die weggebruikers op de snelweg tussen El Jadida en Safi aanviel is tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld.

Volgens Al Massae werd de leider van de bende afgelopen vrijdag door de rechtbank van eerste aanleg in El Jadida veroordeeld.

De verdachte was in december gearresteerd en had de aanvallen tijdens zijn verhoor toegegeven. Met zijn drie kompanen gooiden ze stenen naar voorbijrijdende auto’s om de bestuurders te doen stoppen. De slachtoffers werden vervolgens van hun spullen beroofd.

Enkele maanden geleden hadden de vier verdachten op die manier een ernstig ongeval veroorzaakt, wat tot hun arrestatie leidde.

Lees meer

Vier vrouwen veroordeeld voor babyhandel in Marokko

Vier vrouwen zijn door de rechtbank van Fez tot een gevangenisstraf veroordeeld voor een babyhandel. De verdachten waren enkele weken geleden gearresteerd.

Zes jaar celstraf voor Marokkaanse kickbokser van Daesh in Italië

Een voormalige Marokkaanse kickbokskampioen is in Italië tot zes jaar gevangenisstraf veroordeeld voor zijn vermeende banden met de terroristische organisatie Daesh.

Drie doden waaronder baby bij verkeersongeval op snelweg Rabat

Bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Rabat en Salé zijn zondagochtend drie doden en meerdere gewonden gevallen.

Marokko: snelwegbedrijf ADM toch niet verantwoordelijk voor steengooi-incident

Snelwegbedrijf ADM is in beroep vrijgesproken. Het bedrijf, dat in eerste aanleg wel was veroordeeld, is volgens de justitie niet verantwoordelijk voor steengooi-incidenten op...

Zes maanden celstraf voor homoseksuelen in Tanger

De rechtbank van eerste aanleg in Tanger heeft twee mannen tot een gevangenisstraf veroordeeld voor homoseksualiteit.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team