10 februari 2022 - 21:00 - Marokko
MSC Lirica, een cruiseschip uit de Lirica-klasse, zal binnenkort in Marokko aanmeren als onderdeel van het winterprogramma 2022-2023 van MSC Cruises.
Een totaal van 21 schepen - inclusief twee nieuwe schepen die hun eerste vaart maken - zullen naar bijna 200 wereldwijde bestemmingen in 85 landen cruisen als onderdeel van MSC Cruises’ winterprogramma 2022-2023, meldt Cruise industrie nieuws.
Lees ook: Royal Caribbean lanceert langste cruise met Marokko als bestemming
Het eerste schip van wereldklasse en eerste LNG-aangedreven schip van MSC, de MSC World Europa met een GT 205 700, zal volgende winter in de vaart worden gebracht, maakte het bedrijf bekend in een verklaring.
Lees ook: Tanger: toeristische sector uitgeput
Onder de 200 bestemmingen bevindt zich Marokko. Aankomende winter zal de MSC Lirica vanuit Genua afvaarten van 10 nachten uitvoeren naar Marseille, Barcelona, Tanger en Casablanca in Marokko, evenals de Spaanse havens van Sebta, Malaga en Alicante. Vanuit Genua zal het schip ook cruises van 11 nachten verzorgen naar Civitavecchia en Messina in Italië, Rhodos in Griekenland, Limassol in Cyprus, Haifa in Israël en Heraklion in Kreta, Griekenland.
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Nador pakt chaos op stranden aan met vaste prijzen
Gevaarlijke situatie op toeristische trekpleister Al Hoceima
Marokkaanse verliest 222.000 dirham door WhatsApp-bericht
Vicevoorzitter wijk Tanger opgepakt na klacht uit België
Grensovergang Melilla: minder drukte door uitkeringscontrole
Ajdir wil strandtoerisme redden