Coronavirus Marokko: minder besmettingen, meer genezingen
In Marokko werden in de afgelopen 24 uur 45 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Het totaal aantal gevallen bereikt daarmee 7577.
23 mei 2020 - 16:00 - Marokko
In Marokko werd 31 zwangere vrouwen positief getest op het coronavirus sinds het begin van de pandemie op 2 maart dit jaar. In totaal werden 7332 besmettingen met het coronavirus vastgesteld in het koninkrijk.
Volgens een verklaring van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid vertoonden 30 van de 31 zwangere vrouwen geen symptomen van de ziekte.
Mohamed Lyoubi, directeur epidemiologie bij het Marokkaanse ministerie van Gezondheid, bericht dat slechts één vrouw in een weinig zorgwekkende toestand werd verzorgd.
Intussen bevielen meerdere zwangere coronapatiënten. Alle baby’s werden gezond geboren.
Lees meer
In Marokko werden in de afgelopen 24 uur 45 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Het totaal aantal gevallen bereikt daarmee 7577.
Marokko test al enkele weken massaal de bevolking op het coronavirus. Deze testen hebben aangetoond dat het merendeel van de mensen die besmet werden, asymptomatisch zijn.
De kraamafdeling van het regionaal ziekenhuis van Agadir ervaart moeilijkheden om het groot aantal zwangere vrouwen afkomstig uit Tiznit op te vangen.
Van maandag op dinsdag werden in Marokko 92 mensen positief getest op het coronavirus. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden sinds het begin van de gezondheidscrisis 625 kinderen positief getest op het coronavirus. Dat is 9,4 procent van alle vastgestelde besmettingen.