Zoeken

Coronavirus Marokko: 26 nieuwe besmettingen

2 juni 2020 - 11:03 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Van maandag op dinsdag werden in Marokko 26 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld, waarvan een merendeel in de regio van Casablanca.

Volgens het ministerie van Gezondheid werden 15 nieuwe besmettingen in Casablanca geregistreerd, 4 in Tanger, 4 in Beni Mellal, 2 in Marrakech en 1 in Guelmim.

Sinds het begin van de coronavirus pandemie in Marokko werden 7833 positief getest op het virus. 5893 patiënten werden genezen verklaard en 205 mensen overleden aan de gevolgen van het virus. 1735 coronapatiënten worden nog verzorgd.

Marokko test al enkele weken massaal op het coronavirus. Dagelijks worden meer dan 12.000 mensen getest. 213.721 testen kwamen negatief terug.

Lees meer

Coronavirus Marokko: zorgwekkende toename besmettingen

In Marokko werden volgens nieuwe gegevens van het ministerie van Gezondheid, 135 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in de afgelopen 24 uur.

Coronavirus Marokko: 78 nieuwe gevallen

Marokko heeft in de afgelopen 24 uur 78 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.

Coronavirus Marokko: aantal besmettingen stijgt naar 8973

Van zondag op maandag werden in Marokko 101 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd. Het totaal aantal coronapatiënten loopt daarmee op tot 8973.

Coronavirus Marokko: 35 genezingen, 73 nieuwe besmettingen en 1 dode

Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft van vrijdag op zaterdag 73 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Het totaal aantal gevallen bereikt 8610.

Coronavirus Marokko: 2 sterfgevallen en 81 nieuwe besmettingen

In Marokko werden in de afgelopen 24 uur 81 mensen positief getest op het coronavirus. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een nieuwe update van de epidemiologische...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team