Marokko: opnieuw besmettingen met coronavirus
Van zaterdag op zondag werd in Marokko bij 90 mensen het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het Marokkaanse ministerie van Gezondheid.
22 maart 2020 - 12:51 - Marokko
In Marokko zijn zaterdag 22 mensen positief getest op het coronavirus, meldt het Marokkaanse ministerie van Gezondheid.
Het totaal aantal positief geteste mensen in Marokko bereikt nu 108 personen. Sinds het begin van de epidemie in het koninkrijk overleden drie mensen aan het virus.
Volgens het ministerie werd vrijdag ook één patiënte, een Franse vrouw van Senegalese afkomst, genezen verklaard. Zij is de derde patiënt die geneest.
Het grootst aantal corona-besmettingen werden in de regio’s Rabat-Salé-Kenitra (22) vastgesteld en Casablanca-Settat (22) vastgesteld. Daarna volgen Fez–Meknes (21), Marrakech-Safi (10), Tanger-Tetouan-Al Hoceima (7), Souss-Massa (6), Oriental (4), Beni Mellal-Khenifra (2), Draa-Tafilalet (1) en Guelmim-Ouad Noun (1).
Lees meer
Van zaterdag op zondag werd in Marokko bij 90 mensen het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het Marokkaanse ministerie van Gezondheid.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid geeft aan dat in de afgelopen 24 uur 64 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in Marokko
In Marokko werden vrijdag 83 mensen positief getest op het coronavirus. Het aantal besmettingen in het koninkrijk bereikt nu 358.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft deze ochtend 104 nieuwe corona besmettingen in het land bevestigd.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid laat op zijn website weten dat in de afgelopen 24 uur 38 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in Marokko.