1 april 2020 - 10:00 - Marokko
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid geeft aan dat in de afgelopen 24 uur 64 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in Marokko
In totaal werden 638 besmettingen met het coronavirus geregistreerd sinds het begin van de epidemie in het koninkrijk.
Ook vermeldenswaardig is dat 2561 mensen negatief werden getest en dat 24 coronapatiënten volledig herstelden. 36 mensen overleefden het coronavirus niet.
Mohamed El Youbi, directeur epidemiologie en ziektebestrijding bij het ministerie van Gezondheid, bericht tevens dat 55 procent van de patiënten mannen zijn en 45 procent vrouwen.
De regio Casablanca-Settat blijft het meest getroffen met 179 besmettingen tot maandagmiddag. Daarna volgen Marrakech-Safi (115), Rabat-Salé-Kenitra (111), Fez-Meknes (110), Tanger-Tetouan-Al Hoceima (44), Oriental (26), Beni Mellal (20), Souss-Massa (17) Draa-Tafilalet (13), Laayoune-Sakia El Hamra (2) en Guelmim-Oued Noun (1).
Mohamed Ihattaren "verzuipt onder druk"
Reproductiegetal coronavirus in Marokko onder 1 gedaald
Selim Amallah legt keuze voor Marokko uit
Nabil B. en advocaat Derk Wiersum hadden hoogoplopende ruzie dag voor moord
Marokkaanse Miss België-finaliste Camilia was slachtoffer kindermisbruik
Marokko: vrouw Usama Al-Hasani vreest voor zelfde lot als Jamal Khashoggi
Reproductiegetal coronavirus in Marokko onder 1 gedaald
Marokkanen zijn coronamaatregelen beu
Oproep aan Koning Mohammed VI om Saoediër te redden van lot Khashoggi
Man zit zes dagen op besneeuwde weg vast in Tinghir (video)
Marokko steunt Jemen met 1 miljoen dollar
Algerije beschuldigt Marokko van destabilisatie
Israël gaat stembureau openen in Marokko
Indrukwekkende beelden overstromingen in Tetouan (video)