22 juli 2012 - 16:00 - Marokkanen in het buitenland
Een groot aantal Marokkanen uit het buitenland, zijn dit jaar benaderd door Christen-bekeerders, aan de grensovergangen in Ceuta en Melilla, alsook in Algeciras in het zuiden van Spanje.
Een getuige vertelt dat proselieten-verenigingen proberen jonge Marokkanen te verleiden door hen boeken, cd’s, flyers en andere communicatiemiddelen te geven, in de hoop dat ze dezen Marokko invoeren.
Vele Marokkaanse vakantiegangers geven dit materiaal later af aan de Marokkaanse transit-centra aan de grenzen.
Het doel van de missionarissen is om 10% van de Marokkanen tot het Christendom te bekeren tegen 2020, aldus Mohamed Serouti, proselitisme-onderzoeker.
Bekeerders-activiteiten in Marokko zijn erg verspreid. Een Marokkaanse specialist in evangelisatie, Anouar Hamdouni, had hierdoor in 2011 opgeroepen tot de oprichting van een nationaal observatorium tegen de evangelisatie in Marokko.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Bus met Marokkanen valt stil op Franse snelweg, Marokko grijpt in
Naar Marokko met de auto? Opgelet! Staking dreigt in haven van Algeciras
Nu al recorddrukte op weg naar Marokko
Uren wachten bij Marokkaanse grens: chaos bij Bab Sebta
Marokkanen in Europa gedwongen met de auto naar Marokko
Marokkaanse diaspora: vragen die je bij de douane kan verwachten (en waarom)
Nieuwe douaneregels in Marokko: strengere controle op tijdelijke invoer auto
Tanger Med deelt tips voor Marokkaanse diaspora