23 januari 2023 - 08:00 - Sport
Nadat Chelsea er niet slaagde de Argentijnse international Enzo Fernandez te contracteren, die schitterde op het WK 2022 in Qatar en met zijn team voor de derde keer in hun geschiedenis de titel won, heeft de club nu zijn zinnen gezet op Tottenham-middenvelder Yves Bissouma. Chelsea wil een ruildeal met Hakim Ziyech, maar de Spurs zijn niet van plan hun jongeling te laten gaan.
Chelsea wil koste wat kost afscheid nemen van aanvallende middenvelder Hakim Ziyech. De Marokkaanse international ligt nog steeds op het hakblok, ondanks zijn goede prestaties tijdens het WK in Qatar.
Lees ook: Hakim Ziyech zou bij Newcastle kunnen belanden
Na hem eerst tevergeefs aangeboden te hebben aan Benfica in ruil voor de Argentijnse international Enzo Fernandez, probeert Chelsea naar verluidt Tottenham te benaderen voor Yves Bissouma, meldt de Telegraph. De voormalige middenvelder van Brighton zou het onderwerp kunnen zijn van een deal tussen de Blues en Spurs, waarin Hakim Ziyech zou kunnen worden opgenomen, suggereren de Britse media.
Lees ook: Moet Hakim Ziyech boeten voor slechte prestaties Chelsea?
Het is ver van zeker dat Chelsea de deal rond krijgt. Yves Bissouma, die voor 25 miljoen pond naar Spurs is gekomen, slaagde er niet in een plaats te veroveren in het elftal van Antonio Conte, maar toch lijkt Tottenham niet bereid hem in januari te laten vertrekken. De Blues willen graag sterspeler Hakim Ziyech verkopen, die ze in de zomer van 2020 contracteerden voor 45 miljoen pond. De Marokkaanse international zou ook bij Barcelona kunnen belanden, zoals Xavi deze week liet doorschemeren.
Feestzalen in Marokko zorgen voor ergernis
Egyptische betaaldienst breidt uit naar Marokko
Marrakech speelt hoofdrol in business David Beckham (video)
Telefoongesprek Koning Mohammed VI en Franse president volledig uit de hand gelopen
Moulay Hassan in nieuw stadion Rabat (video)
Marokko overweegt alcohol-zones tijdens WK-2030
Marrakech speelt hoofdrol in business David Beckham (video)
Moulay Hassan in nieuw stadion Rabat (video)
Marokko overweegt alcohol-zones tijdens WK-2030
Hakim Ziyech te duur voor Franse topclub?
Voetbalwedstrijd Marokko-Niger: om hoe laat en op welke zenders
Marokko-Niger: voetbalfeest verpest door prijs tickets
Geweldige video van Achraf Hakimi in Rabat
Nieuwe verrassing in transfersoap Hakim Ziyech