Khaled: "Ik ken koning Mohammed VI sinds hij kroonprins was"
Cheb Khaled, koning van rai-muziek en al langer dan 40 jaar wereldwijd icoon, is bezig met de voorbereiding van een nieuw album dat in 2021 zal verschijnen.
5 december 2019 - 18:10 - Cultuur
Cheb Khaled heeft zijn grote terugkeer op de Marokkaanse muzikale scene gemaakt. De bekende raï-zanger had al jaren geen optreden meer gegeven in het koninkrijk.
Khaled was op zaterdag 30 november te gast op de vijfde editie van het muziekfestival "Mazagan Concerts". Hij was door organisator "Signature" uitgenodigd in samenwerking met het Mazagan Beach & Golf Resort.
Challenge bericht dat vele fans de verplaatsing maakten om de Algerijnse zanger te zien. Khaled gaf een uitzonderlijke show en zong al zijn hits voor een dolenthousiast publiek. De "koning van de raï" zong ook enkele liedjes van zijn laatste album.
Volgens de organisator van Mazagan Concerts was het evenement bedoeld om de culturele en artistieke rijkdom van de stad in de kijker te zetten en wordt er reeds gewerkt aan de 2020-editie.
Lees meer
Cheb Khaled, koning van rai-muziek en al langer dan 40 jaar wereldwijd icoon, is bezig met de voorbereiding van een nieuw album dat in 2021 zal verschijnen.
De comeback van Aziza Jalal werd al maanden verwacht en is nu werkelijkheid geworden. De Marokkaanse zangeres gaf op 26 december haar eerste concert na 35 jaar afwezigheid.
Algerijnen zijn niet blij met het nieuwe liedje van Cheb Khaled, die hij heeft uitgebracht om het Marokkaans elftal te steunen tijdens de Afrika Cup 2019.
Saad Lamjarred is niet welkom in Saoedi-Arabië. Een hashtag tegen de komst van de Marokkaanse zanger, die in Frankrijk wordt vervolgd voor verkrachting, werd op Twitter gelanceerd.
Na ruim 30 jaar maakt de Marokkaanse diva Aziza Jalal eindelijk haar comeback. Dat berichten Saoedische media.