Vrouwen in Marokko slachtoffer geweld in openbare ruimte
De Hoge Planning Commissie HCP heeft de resultaten van een nationaal onderzoek naar geweld tegen vrouwen in Marokko bekendgemaakt.
4 augustus 2017 - 21:30 - Marokko
Een 36-jarige man is deze dinsdag tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld omdat hij vrouwen in een hamam in Meknes had gefilmd.
Volgens Al Akhbar werden verzachtende omstandigheden in aanmerking genomen vanwege de kwetsbare sociale en psychische toestand van de verdachte.
Op de mobiele telefoon van de man werden 74 foto’s en 14 video’s van naakte vrouwen gevonden. Hij was begin juli betrapt toen hij vrouwen in een hamam filmde die zich aan het omkleden waren.
De dertiger werd veroordeeld voor het maken en verspreiden van pornografische beelden. Hij vertelde aan de rechter dat hij gefrustreerd was sinds zijn vrouw hem had verlaten en zijn twee dochters had meegenomen vanwege zijn drugsverslaving.
Lees meer
De Hoge Planning Commissie HCP heeft de resultaten van een nationaal onderzoek naar geweld tegen vrouwen in Marokko bekendgemaakt.
Een man die in Meknes was gearresteerd voor het filmen van naakte vrouwen in een hamam, is in beroep tot 4 maanden gevangenisstraf veroordeeld.
Een vrouw is maandag in Marrakech gearresteerd nadat ze stiekem foto’s had genomen van andere vrouwen in een hamam.
De politie heeft vrijdag in Temara bij Rabat een vrouw gearresteerd die andere vrouwen naakt in een hamam had gefilmd.
De rechtbank van Rabat heeft een vrouw tot 10 maanden gevangenisstraf veroordeeld voor het filmen van naakte vrouwen in een hamam in Temara begin deze maand.