5 januari 2018 - 17:30 - Marokko
Twee Franse toeristen zijn begin deze week in Marrakech gearresteerd nadat ze naakte vrouwen in een hamam hadden gefilmd en gefotografeerd.
De twee vrouwen bezochten een hamam in de wijk Bab Doukkala volgens MWN. Ze brachten mini camera’s met zich mee en filmden Marokkaanse en buitenlandse vrouwen die aanwezig waren.
Een masseuses die in de hamam werkte merkte het vreemd gedrag van de twee toeristen op toen ze probeerden hun camera’s te verbergen. Na de inhoud van de toestellen te hebben gecontroleerd waarschuwde ze de politie.
De twee toeristen werden gearresteerd en in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
De eigenaar van een hamam in de stad Berkane is eerder deze week door de politie gearresteerd omdat hij naakte vrouwen filmde.
De politie heeft vrijdag in Temara bij Rabat een vrouw gearresteerd die andere vrouwen naakt in een hamam had gefilmd.
De rechtbank van Rabat heeft een vrouw tot 10 maanden gevangenisstraf veroordeeld voor het filmen van naakte vrouwen in een hamam in Temara begin deze maand.
Een medewerkster van een hamam in de wijk La Gironde in Casablanca is door de politie gearresteerd na naakte vrouwen op haar werkplaats te hebben gefilmd.
Een man die in Meknes was gearresteerd voor het filmen van naakte vrouwen in een hamam, is in beroep tot 4 maanden gevangenisstraf veroordeeld.
Twee Franse vrouwen zijn maandag in Marrakech door de politie gearresteerd met valse geldbriefjes. Een sigarettenverkoper had de autoriteiten gewaarschuwd.
Twee vrouwen zijn dinsdag door de politie in Khouribga gearresteerd voor babyhandel.
Een 36-jarige man is deze dinsdag tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld omdat hij vrouwen in een hamam in Meknes had gefilmd.
In Marrakech werd eerder deze week een Brits koppel van Pakistaanse afkomst gearresteerd voor het mishandelen van een agent na een kus.
Een vrouw is maandag in Marrakech gearresteerd nadat ze stiekem foto’s had genomen van andere vrouwen in een hamam.